57.062.10 - PEPPER GLOVE - Platnena rokavica za pečico
1,11 € +DDV
| Zaloga |
6.905 |
Osnovni podatki
| Koda | 57.062.10 |
| Model | PEPPER GLOVE |
| Znamka | EXPLODE |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | 18 x 27 cm |
| Paket | 100/20/1 |
| Neto teža | 0.08 kg |
| Tisk | Sito, Preslikač |
| Material | Cotton, Bombaž |
| Črtna koda | 8605040026533 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 100 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.565 x 0.34 x 0.33 m |
| Teža bruto kartona | 8.14 kg |
| Volumen kartona | 0.06 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 630251000000 |
Podobni izdelki
blizu
+ 5 Barve
blizu

